Od 25 lat tworzymy standardy polskiego rynku edukacji dla biznesu
Infolinia edukacyjna801 25 85 66
 
Windows Server Kurs

Szkolenie

Administrator Windows

Kurs Windows Server

Systemy operacyjne Windows są bardzo powszechne. Znajomość administracji serwera jest jedną z najbardziej podstawowych i poszukiwanych umiejętności na rynku pracy. Administrator Windows to specjalista, który zajmuje się konfiguracją, zarządzaniem oraz utrzymaniem środowiska komputerowego firmy. Do zadań administratora należy zarządzanie serwerami, tworzenie i zarządzanie kontami użytkowników i komputerów, przypisywanie dostępu do zasobów. Administrator zapewnia bezawaryjną pracę środowiska, dba o bezpieczeństwo systemów, rozwiązuje pojawiające się problemy oraz jest na bieżąco z nowymi technologiami i trendami.

Na jakie stanowiska możesz aplikować po kursie Windows Server?

 • Administrator systemu Windows Server
 • Administrator usługi Active Directory Domain Services
 • Administrator wirtualizacji serwerów Hyper-v


UWAGA! Najlepsi uczestnicy, czyli osoby, które zdobędą najwięcej punktów od prowadzącego w czasie trwania całego kursu, otrzymają w nagrodę możliwość zdania egzaminów i uzyskania cenionych w środowisku programistów certyfikatów:

 • MCSA Windows Server 2012

Tematy zajęć

 • Wprowadzenie do infrastruktury Windows Server 2012 R2

  Znajomość systemu serwerowego Windows firmy Microsoft to jedna z kluczowych umiejętności jakimi powinien wykazać się Administrator. Zajęcia pozwolą Ci się zapoznać z podstawami tego systemu, a więc jego instalacją i konfiguracją. Zyskasz wiedzę niezbędną do nauki kolejnych umiejętności.

 • Wdrażanie i utrzymanie Active Directory Domain Services

  Usługi Active Directory Domain Services są odpowiedzialne za centralną weryfikację użytkowników oraz nadawanie im dostępu do zasobów w sieci firmowej. Znajomość tej usługi jest niezbędna w pracy Administratora. Wiedza zdobyta podczas zajęć przygotuje Cię do jej profesjonalnego projektowania , konfigurowania oraz administrowania.

 • Usługi sieciowe w Windows Server

  W sieciach opartych o Windows Server istnieje wiele usług odpowiedzialnych za realizację dostępu do sieci ze stacji wewnątrz firmy, ale również spoza niej. Właśnie takie zagadnienia są omawiane w tej części zajęć.

 • Wirtualizacja Serwerów z Windows Server Hyper-v i System Center

  Nowoczesne środowiska IT nie mogą się obyć bez wirtualizacji serwerów, to właśnie temat ostatniej części kursu. Dowiesz się, jak wirtualizować, jakie są z tego korzyści oraz jak dbać o zwirtualizowane środowisko.

Zapytaj o szczegóły

Infolinia edukacyjna

801 25 85 66

restart@altkom.pl

formularz - szkolenia biznesowe

jestem zainteresowany/-a kursem

chcę otrzymać pełen program kursu

*  
rozwiń
    
rozwiń

Data:kwiecień 2017

Cena: *6900 zł brutto

Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Lublin, Rzeszów

* możliwość finansowania kursu kredytem konsumenckim na edukację