Od 25 lat tworzymy standardy polskiego rynku edukacji dla biznesu
Infolinia edukacyjna801 25 85 66
 
kurs programowania android java programowanie

Szkolenie

Programista Java / Android

kurs programowania java

Java to jeden z najpopularniejszych języków programowania. Wykorzystywany jest do tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne, gier, zawartości i treści internetowych oraz oprogramowania biznesowego. Jest używany niemal wszędzie - od laptopów przez tablety i telefony komórkowe po nowoczesne telewizory.
Tak szerokie zastosowanie tego języka sprawia że, programiści Java – także ci początkujący, są obecnie najczęściej poszukiwanymi specjalistami IT na rynku pracy.

Na jakie stanowiska możesz aplikować po kursie Java?

 • Młodszy programista JAVA
 • Młodszy programista Android
 • Tester oprogramowania


UWAGA! Najlepsi uczestnicy, czyli osoby, które zdobędą najwięcej punktów od prowadzącego w czasie trwania całego kursu, otrzymają w nagrodę możliwość zdania egzaminów i uzyskania cenionych w środowisku programistów certyfikatów:

 • Oracle Certified Professional Java SE8 Programmer I
 • Oracle Certified Professional Java SE8 Programmer II

Tematy zajęć

 • Podstawy programowania w Języku JAVA

  Zaczniemy od udowodnienia, że „nie taki diabeł straszny”, czyli od pisania pierwszych linii kodu do pierwszych aplikacji, tak by poznać podstawy, a więc składnię i semantykę nowego języka.

 • Projektowanie obiektowe aplikacji z elementami UML

  Bycie programistą to nie tylko kodowanie. Czasami trzeba przeczytać i uzupełnić dokumentację. Żeby to robić, musisz poznać podstawowe zasady projektowania systemów informatycznych.

 • Warsztat pracy developera

  Praca z komputerem, to praca z różnymi aplikacjami, które ktoś inny napisał, abyśmy mogli wykorzystać potencjał komputera. W przypadku programisty jest identycznie - korzysta z szeregu narzędzi, ułatwiających i usprawniających pracę. Poznasz je wraz z ich zastosowaniami podczas tej sesji.

 • Wzorce projektowe

  W świecie IT, przejmowanie „po kimś” pracy to codzienność. Rozumienie tego co i dlaczego zrobił inny programista, ułatwiają wzorce projektowe, a więc swoiste zasady czy schematy postępowania w rozwiązywaniu typowych, powtarzalnych problemów. Poznasz je podczas sesji poświęconej temu zagadnieniu.

 • Zaawansowane elementy języka Java

  Zaawansowane - nie zawsze oznacza trudne, choć z pewnością wiąże się z głębszym wchodzeniem w dane zagadnienie i pokonywaniem kolejnych stopni „wtajemniczenia”. Podczas tej sesji zajmiemy się technikami zaawansowanego tworzenia aplikacji.

 • Tworzenie aplikacji na platformie ANDROID

  Wiesz już jak pisać programy w języku JAVA. Kolejnym krokiem będzie nauczenie się tego, co zrobić, aby funkcjonowały one poprawnie w środowisku mobilnym na platformie ANDROID. Będziesz pracować w grupach tworząc część aplikacji, którą ostatniego dnia wspólnie zaprezentujecie. Wtedy też sprawdzimy, czy część aplikacji, którą tworzyłeś przez cały czas trwania kursu, współpracuje z częścią pisaną przez innych członków zespołu.

Zapytaj o szczegóły

Infolinia edukacyjna

801 25 85 66

restart@altkom.pl

formularz - szkolenia biznesowe

jestem zainteresowany/-a kursem

chcę otrzymać pełen program kursu

*  
rozwiń
    
rozwiń

Data:kwiecień 2017

Cena: *6900 zł brutto

Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Lublin, Rzeszów

* możliwość finansowania kursu kredytem konsumenckim na edukację