Od 25 lat tworzymy standardy polskiego rynku edukacji dla biznesu
Infolinia edukacyjna801 25 85 66
 
Microsoft .Net Kurs

Szkolenie

Programista .NET

Kurs .NET

Platforma .NET wraz z językiem programowania C# stanowi fundament dla wytwarzania i uruchamiania aplikacji biznesowych w środowiskach Windows. Ich znajomość daje szereg możliwości, w tym np. tworzenia aplikacji Web i okienkowych, aplikacji mobilnych na systemy Android, iOS czy Windows 10, aplikacji dla chmury obliczeniowej a także gier na komputery PC i Xboxy. Rosnąca od ponad dekady popularność platformy .NET oraz języka C# znajduje odwierciedlenie w rosnącym zapotrzebowaniu pracodawców na specjalistów posiadających umiejętność programowania w tym środowisku.

Na jakie stanowiska możesz aplikować po kursie .NET?

 • Programista .NET/C#
 • Programista aplikacji Web
 • Programista T-SQL


UWAGA! Najlepsi uczestnicy, czyli osoby, które zdobędą najwięcej punktów od prowadzącego w czasie trwania całego kursu, otrzymają w nagrodę możliwość zdania egzaminów i uzyskania cenionych w środowisku programistów certyfikatów:

 • Software Development Fundamentals
 • HTML5 Application Development Fundamentals
 • Software Testing Fundamentals

Tematy zajęć

 • Podstawy programowania na platformie .NET

  Poza aspektami technicznymi i nauką podstaw języka, poruszymy kwestie związane z organizacją pracy i rolą programisty. Odpowiemy na wszystkie pytania, które niezmiennie nurtują początkujących adeptów tej sztuki.

 • Podstawy technologii Web

  Znajomość technologii Web – HTML, JavaScript i CSS jest dzisiaj niezbędna nie tylko do tworzenia aplikacji www. Dzięki tym technologiom można tworzyć rozwiązania wieloplatformowe, a nawet budować dodatki do popularnych aplikacji pakietu Office.

 • Tworzenie aplikacji ASP.NET MVC

  Podstawy za nami. Czas na bardziej złożone wyzwania – dynamiczne i nowoczesne aplikacje Web. Znajomość języka C# oraz technologii Web umożliwia korzystanie z technologii stosowanej do budowy wewnętrznych aplikacji biznesowych oraz rozwiązań www o zasięgu globalnym.

 • Podstawy baz danych i języka SQL

  Wszechstronność jest kluczową cechą programisty. Dzięki niej może on pracować w różnego rodzaju projektach – również tych, które wymagają dostępu do baz danych. Wspólnie przyjrzymy się z bliska podstawowym koncepcjom baz danych oraz składni zapytań SQL

 • Podstawy testowania i pracy zespołowej

  Rozwiązania dzisiejszych gigantów branży IT często miały swój początek w garażu. Dzisiaj zamiast garażu używa się chmury. Oparte o technologię chmury rozwiązania do pracy zespołowej i testowania pozwalają na dołączenie do zespołu różnych osób bez względu na ich miejsce przebywania. Pozostaje tylko odpowiedzieć na pytanie jak wykorzystać ten potencjał.

Zapytaj o szczegóły

Infolinia edukacyjna

801 25 85 66

restart@altkom.pl

formularz - szkolenia biznesowe

jestem zainteresowany/-a kursem

chcę otrzymać pełen program kursu

*  
rozwiń
    
rozwiń

Data:kwiecień 2017

Cena: *6900 zł brutto

Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Lublin, Rzeszów

* możliwość finansowania kursu kredytem konsumenckim na edukację